Kurz plavčíkov  ZVOLEN 27.04, Bratislava27.04 ,KOŚICE 03.05 Zvolen 11.05 2019   ****   **** Kurz potapania 04 mája. 2019 Zvolen  ****   Lifeguard Bech  absolvuj kurz záchranára na mori 4.mája 2019 prihlás sa včas .                                   

 **** Ponor na skúšku  pod dohľadom profesionálneho inštruktora si  môžeš vyskúšať použitie potápačského výstroja a vychutnáš si beztiažový stav len za 50 eur, držitelia preukazu plavčíka zľava 10 eur uz 23.02.2019 

 
 

 
  

Vodná záchrana

Vzdelávanie - kurzy

  

Licencie záchranárov

Osvedčenia inštruktori

Priezvisko a menoKvalifikáciaReg. číslo
Achbergerová Francescaswiming teacherST 1519
Antal Michalswiming teacherST 1424
Artman Pavolswiming teacherST 1496
Babíček Zdenoswiming teacherST 1497
Baloghová Katarínaswiming teacherST 1471
Barusová Eliškaswiming teacher+ST BABYST 1532
Belák Jánswiming teacherST 1510
Benedikovičová Veronikaswiming teacherST 1508
Bilková Katarínaswiming teacherST 1498
Blahovský Tomášswiming teacherST 1512
Bočkayová Petrababy swimming teacherST 1487
Bodnárová Simona swimming teacher ST 1418
Boďová Marta Ing,swimming teacher ST 1459
Bori Peterswiming teacher + BABYST 1537
Boťanský Cyrilinstructor ORW,IORW 1015
Bugarovič Peterswiming teacherST 1468
Bukor Adamswiming teacher + BABYST 1533
Burganová Miroslavababy swimming teacherST 1488
Cichý Martin swimming teacher ST 1417
Cichý Martin instructor swimming teacherIST 1017
Cichý Martin instructor rescue waterIRW 1017
Cichý Michal instructor swimming teacherIST 1018
Cichý Michal instructor rescue waterIRW 1018
Cvachoswiming teacherST 1413
Cvacho Martinbaby swimming teacherST 1413
Cyprich Pavolswiming teacherST 1506
Černák Radovanswiming teacherST 1447
Čižmárová Viktóriaswimming teacherST 1427
Denk Michalswiming teacherST 1393
Dóka Štefan Ing.swiming teacherST 2269
Dolinský Miroslavswimming teacherST 1429
Drobá Tatiana swimming teacher ST 1461
Dršková Alžbetaswiming teacherST 1395
Duga Vladimír Bc.swiming teacherST 1446
Fabiková Petraswiming teacherST 1470
Fedorová Andreaswiming teacherST 1408
Fiala Jakubswiming teacherST 1538
Fiala Lukášswiming teacherST 1539
Fillner Martinporušenie štandartovzrušená
Focko RadoslavInstructor CPRA - AIRACPRA 1005
Gábriš Eduardswiming teacherST 2875
Gejdoš Robertswiming teacherST 1467
Gergély Alexander, Mgr.swiming teacherST 1409
Gnot Marekswimming teacherST 1432
Gombita Jozefswiming teacherST 1543
Gombošová Edita swimming teacher ST 1458
Gottwald Róbertswimming teacherST 1437
Gregáň Adriánswiming teacherST 1398
Grendár Peterswimming teacherIST 1009
Grendár Peterinstructor rescue waterIRW 1009
Grendar Peter , Inginstructor CPR basic, RWIB,IRW 1009
Grexová Martinaswiming teacherST 1517
Hikl Richardswiming teacherST 1509
Hirko Márioswiming teacherST 1492
Horváthová Monikaswiming teacherST 1451
Hrivnák Andrejswiming teacherST 1463
Hrnčiariková Janaswiming teacherST 2914
Hrozienčík Ivan, Mgr.swiming teacherST 1391
Husár Peterswiming teacherST 1499
Chalupa Vladimírswiming teacherST 1500
Chmelanová Martinaswiming teacherST 1518
Chovančík Radovanswimming teacherST 1430
Indro Marián Ing.swiming teacherST 1452
Ivanová Anna swimming teacher ST 1455
Jakoda Tiborswiming teacher + BABYST 1534
Jakubov Ľubomír Mgr.swimming teacherST 1419
Jamrich Milan Instructor CPR, ORW IORW
Jamrich Milaninstructor CPRB,ORW,STIB,IORW,ST 1001
Jancso Silviaswiming teacher+ST BABYST 1541
Janšta LubošTrener instructor CPR,ORW, SAR, Divingg DCSI 23479
Janulík Dominikswiming teacherST 1501
Jarjabková Miroslavaswiming teacherST 1443
Jaroš Ľubomír, Mgr.porušenie štandrardovIRW 1006
Jelenčiaková Katarína ,Mgrinstructor CPR basicIB 1011
Kalamenovič Michalswiming teacherST 1502
Karol TokárInstructor Rescue waterIRW 1020
Klikáč Radovanswimming teacherRW 1445
Knapp Mikulášswimming teacherST 1442
Kolárik Ivanswiming teacherST 1425
Komačková Annaswiming teacherST 1426
Komarňáková NikolaSPA & wellness SPW 98
Koníková Janaswiming teacherST 1503
Kopanicová Zuzanaswiming teacherST 2618
Kormaník Branislavswiming teacherST 1636
Košecká Esteraswiming teacherST 1491
Košuda Jakub instructor swimming teacherIST 1016
Košuda Jakub instructor rescue water IRW 1016
Kramerová Veronikaswiming teacherST 1403
Kravec Slavomírswiming teacherST 1493
Krč Martinswiming teacherST 1504
Krompaská Katarína, Mgr.swiming teacherST 1405
Kseňák Marekswiming teacherST 1412
Kseňák Marek swimming teacher ST 1412
Kupčo Filipswimming teacherST 1428
Kušnirik Richardswiming teacherST 1449
Lacková Andreaswimming teacherST 1431
Laho Andrejinstructor CPRB,ORW,IB,IORW,ST 1002
Lalinská Gabrielaswiming teacherST 1450
Londak Pavolinstructor CPR basic, IB 1008
Luptáková Katarínaswiming teacherST 1515
Maček Dušan , Mgrinstructor CPRB,ORW,IB,IORW.ID
Mačňáková Petraswiming teacherST 1402
Maroš Teodorswimming teacherST 1439
Martauz Robert ,Mgrinstructor CPRB,ORW,DiverIB,IRW,ID 1007
Matyi Viktorswiming teacherST 1521
Medvecká Ivanaswiming teacherST 1464
Mgr.Ďurovský Ronaldinstructor swimming teacherIST 1021
Mgr.Horská Ľubicaswiming teacherST 1514
Mgr.Kostková Andreaswiming teacherST 1516
Migat Miroslav,Mgrpozastavená licenciaIRW1012
Mikulášová Alexandraswiming teacherST 1399
Mišurová Lenkaswiming teacherST 1400
Mokošová Ivaswiming teacherST 1396
Mokošová Ivaswiming teacherST 1396
Motyka Stanislavswiming teacherST 1404
Mudroň Patrikswiming teacherST 1465
Mucha Martin Ing. swimming teacher ST 1411
Mucha Martin, Ing.swiming teacherST 1411
Mullerová Blankaswiming teacherST 1407
Murín Patrikswiming teacherST 1466
Nemec Ľudovítswiming teacherST 1505
Nošková Janaswiming teacherST 2619
Papulová Alexandraswiming teacherST 1462
Pastierik Lukášswiming teacherST 2620
Patarák Pavol, Mgr.swiming teacherST 1410
Paulovičová Natašaswimming teacher ST 1460
Pizur Marianswiming teacherST 1397
Pobeha Richardswiming teacherST 1394
Ruttkay Liborswimming teacherST 1440
Rybáriková Alžbetaswiming teacherST 1542
Sadák Maroš , Mgrinstructor CPR basicIB 1003
Schneiderová Renátaswiming teacherST 1469
Sikorová Silviaswiming teacherST 1392
Skirčák Ivan instructor swimming teacherIST 1019
Slamka Andrejswiming teacherST 1420
Slamková Gabrielaswiming teacherST 1421
Slamková Kristínaswiming teacherST 1423
Starusiev Andrejswimming teacherST 1438
Susová Líviaswiming teacherST 1406
Szabóvá Milenaswimming teacher ST 1414
Šašinková Katarína Mgr.swiming teacherST 1448
Ščasný Patrikswiming teacher + BABYST 1536
Ševčíková Milena Ing.rescue water ST 1415
Štepita Miloš swimming teacher ST 1416
Táborecká Alena, Mgr.swiming teacherST 1390
Thurský Tomášswiming teacherST 1520
Tibenský Jurajswiming teacherST 1511
Timko Romanswiming teacherST 1444
Topoli Júliusswimming teacherST 1433
Vabcová Miriamaswimming teacherST 1434
Vacha Branislavswiming teacherST 1540
Valášek Peterswiming teacherST 1507
Valková Natáliaswimming teacherST 1435
Valová Andreababy swimming teacherST 1457
Vanko Ján Ing.swimming teacherST 1441
Vraniaková Zuzanaswiming teacherST 1513
Zahradníková Jankaswiming teacherST 1422
Zigová Miroslavaswimming teacherST 1436
Zoričáková Magdalénaswiming teacherST 1401
Žemberová Lucia swimming teacher ST 2379
Žigmund Machswiming teacher+ST babyST 1494